سبد خرید 0

درباره ما

10 / 10
از 1 کاربر

ما عاشق کاری که می کنیم هستیم.

 

درباره وال نید

ما معتقدیم که هر دیوار صرف نظر از مقایس، یک بوم خالی و پر از فرصت طراحی است. ما یک سکوی پرشی برای خلاقیت هستیم و می توانیم به شما کمک کنیم فضایی را که آرزو دارید ایجاد کنید.

 

جاه طلبی ما

هدف ما ارائه انتخاب بی نظیر پوستر دیواری و تصاویر کاغذ دیواری متناسب با هر سن و سبک است. ما به توانایی تفسیر روندها ، الگوها و بافت های فعلی و به اشتراک گذاشتن این طرح ها قبل از دیگران افتخار می کنیم.

ما علاقه زیادی به طراحی داخلی مدرن داریم و هدف ما این است که با ارائه طرح های پیشگام ، مرزهایی را که کاغذ دیواری می تواند انجام دهد به چالش بکشیم. ما می خواهیم بهترین پوستر دیواری را در ارائه دهیم که خلاقیت شما را القا کند.

 

داستان ما

عاشقانه ای بین دیجیتال و طراحی است. ما طراحی هیجان انگیز ، دائمی و چشمگیری را به کاغذ دیواری وارد می کنیم. ما یک پیشنهاد منحصر به فرد برای انواع پروژه های طراحی ارائه می دهیم و به مردم اجازه می دهیم فضای خود را مطابق کاغذ دیواری خود شکل دهند.

 

 طراحی عالی

طراحان ما هر روز طراحی می کنند ، نقاشی می کنند ، چاپ می کنند ، طرح می کشند و آزمایش می کنند تا بهترین طراحی را برای شما ایجاد کنند. تمام مجموعه های کاغذ دیواری به دقت تنظیم شده اند ، به طوری که شما همیشه برای دستیابی به روندهای داخلی تعداد بی شماری از گزینه ها را انتخاب می کنید.

 چاپ دیجیتال به این معنی است که رنگ های ما فوق العاده پر جنب و جوش هستند و یک پایان با کیفیت بالا ارائه می دهند. چاپ دیجیتال همچنین به این معنی است که هر چیزی ممکن است و ما می توانیم مرزهای طراحی کاغذ دیواری را کنترل کنیم.

 

کیفیت عالی

کاغذ دیواری های ما با استفاده از بهترین کاغذی که می توانیم روی آن قرار دهیم ، برای هر دیواری ساخته شده اند. برای تضمین بالاترین استانداردهای کیفیت ، همه آنچه که ایجاد می کنیم از دفتر مرکزی ما در تهران حاصل می شود. در اینجا ، تصاویر پوستر دیواری ما توسط تیم اختصاصی ما ساخته شده است ، که به هر چیزی که تولید می کنیم مراقبت و افتخار ویژه ای دارند.

 

 ما اهمیت می دهیم

ما محیط را دوست داریم. همه تصاویر پوستر دیواری  ما به منظور سفارش به حداقل رساندن زباله ساخته شده است. کاغذ متوسط ​​و محصولات رول ما از منابع پایدار و سازگار با محیط زیست تهیه شده و لوله های پستی ما از مواد بازیافتی ساخته شده اند. ما به عنوان یک شرکت ، متعهد هستیم که به بهبود مستمر در محل کار ، فرآیندها و مواد خود به نفع کره زمین و آینده پایدار بپردازیم.

 

انتخاب باشماست

از نقشه جهان گرفته تا طرح سنگ و جنگل تا طرح های کودک، ما پوستر دیواری متناسب با هر سلیقه ، هر سن و هر اتاق داریم.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()