سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
براساس سبک
بر اساس کشور سازنده
بر اساس کاربرد
کالا برای:

کاغذ دیواری پذیرایی

9 / 10
از 16 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

کاغذ دیواری پذیرایی | خرید و فروش انواع کاغذ دیواری پذیرایی با قیمت مناسب

فروشگاه وال نید را حرفه ای ها بخوبی میشناسند و میدانند که این فروشگاه انواع کاغذ دیواری پذیرایی را  که از میان زیباترین و با کیفیت ترین کاغذ دیواری ها گلچین شده اند را بفروش میرساند و برای خرید نیز با توجه به امکان خرید غیر حضوری میتوانید سفارش خود را از سراسر کشور ثبت نمایید.

اگر قصد دارید تا جلوه بسیار زیبایی را برای دکوراسیون خود از طریق کاغذ دیواری ایجاد کنید پس باید میان کاغذ دیواری هایی که برای پذیرایی و اتاق ها استفاده میشود تفاوتی از لحاظ طرح و مدل قائل شوید. کاغذ دیواری پذیرایی به دلیل اینکه بخش پذیرایی منازل یکی از بخش هایی است که مهمانان در آن حضور می یایند باید از لحاظ طرح با کاغذ دیواری های اتاق ها متفاوت باشد. کاغذ دیواری پذیرایی از طرح هایی بر روی خود برخوردار است که میتواند سازگاری بسیار خوبی را با دیگر اجزا و همچنین دکوراسیون برقرار کند و این سازگاری ایجاد شده باعث هر چه زیباتر شدن فضای پذیرایی خواهد شد.

برای خرید کاغذ دیواری پذیرایی بدنبال طرح های خاص و جذاب باشید

همانطور که میدانید بخش پذیرایی منازل  از بخش هایی است که مهمانان پس از ورود به منزل به آن اشراف کامل خواهند داشت و تا ساعتها در این بخش بمنظور پذیرایی باقی خواهند ماند که از این رو باید در انتخاب طرح کاغذ دیواری این بخش از منزل دقت لازم را بخرج داده و تنها طرح های شیک و جذاب را انتخاب نمایید. شما آزاد هستید تا هر طرحی را که مد نظر دارید برای اتاق ها انتخاب نمایید و بطور کلی کاغذ دیواری های اتاق ها به صورت سلیقه ای انتخاب و خریداری میشوند. اما نمیتوانید برای خرید کاغذ دیواری پذیرایی به صورت سلیقه ای عمل کنید و بهتر است تا با مشاوره ای که از کارشناسان زبده و با تجربه دریافت میکنید بهتر طرح را انتخاب کنید.

کاغذ دیواری پذیرایی

فروش کاغذ دیواری پذیرایی بر اساس سبک دکور

کلیه مراکزی که در زمینه فروش کاغذ دیواری پذیرایی فعالیت میکنند برای آنکه بتوانند سازگاری خوبی را میان دکور و همچنین کاغذ دیواری ایجاد کنند، دو سبک متفاوت از کاغذ دیواری ها را بفروش میرسانند که یک سبک کلاسیک و دیگری مدرن میباشد. کاغذ دیواری پذیرایی کلاسیک از دسته کاغذ دیواری هایی است که برای دکوراسیون های کلاسیک مناسب و ایده آل میباشد و کاغذ دیواری پذیرایی مدرن نیز برای دکوراسیون های مدرن مناسب است. سبک دکور تا حد زیادی تعیین کننده طرح کاغذ دیواری بخصوص برای کاغذ دیواری های مناسب برای پذیرایی  میباشد. فروش کاغذ دیواری پذیرایی بر اساس سبک دکور شما را به ایجاد سازگاری میان دکور و کاغذ دیواری نزدیک تر خواهد کرد و جذابیت و زیبایی بیشتری را برای دکور خود پدید خواهید آورد.

قیمت کاغذ دیواری پذیرایی تحت تاثیر جنس و طرح

دو عامل وجود دارند که بیشترین تاثیر را بر روی قیمت کاغذ دیواری پذیرایی دارند که یکی از این عوامل جنس و دیگری طرح میباشد. قیمت کاغذ دیواری پذیرایی که از جنس با کیفیتی برخوردار هستند  بالاتر خواهد بود که البته پیشنهاد میکنیم برای بخش پذیرایی کاغذ دیواری های با جنس مرغوب را انتخاب و خریداری نمایید. قیمت کاغذ دیواری کاغذ دیواری پذیرایی در  کنار بر اساس طرح نیز متفاوت خواهد بود و کاغذ دیواری هایی که در طرح های خاص تولید میشوند و طرفداران بیشتری دارند قیمت بالاتری نیز خواهند داشت . امروزه  کاغذ دیواری های سالن پذیرایی در طرح های بسیار متنوعی تولید میشوند که در این میان برخی طرح ها بسیار خاص و زیبا هستند و همین موضوع نیز باعث میشود تا محبوبیت زیادی پیدا کنند. قیمت کاغذ دیواری پذیرایی که در طرح های خاص و زیبا تولید میشوند بالاتر از کاغذ دیواری هایی است که چندان محبوبیتی ندارند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()