سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
طرح پوستر دیواری
کالا برای:

پوستر دیواری غذا و نوشیدنی

7 / 10
از 52 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پوستر دیواری غذا و نوشیدنی | خرید و فروش انواع پوستر دیواری غذا و نوشیدنی با قیمت مناسب

فروشگاه وال نید انواع پوستر دیواری  و کاغذ دیواری از جمله پوستر دیواری غذا و نوشیدنی را بفروش میرساند و برای اینکه بتواند رضایت مشتریان خود را به طور کامل جلب نماید قیمت ها را بسیار مناسب در نظر گرفته است.

پوستر دیواری ها در کنار کاغذ دیواری ها یکی از محبوب ترین دیواپوش ها محسوب میشوند و میتوانند زیبایی و جذابیت را برای دکور پدید آورند. تقاضای بسیار زیاد برای خرید پوستر دیواری باعث شده تا شرکت های تولید کننده پوسترها بر اساس سلایق گوناگون اقدام به تولید پوستر در طرح های متنوعی کرده و به نیاز مشتریان خود پاسخ دهند. از انواع پوستر دیواری هایی که برای علاقمندان به غذا و نوشیدنی مناسب و ایده آل است باید به پوستر دیواری غذا و نوشیدنی اشاره نمود. پوستر دیواری غذا و نوشیدنی همانطور که از نامش نیز بخوبی پیداست از تصاویر انواع غذا و نوشیدنی بر روی خود برخوردار میباشد. اما پوستر دیواری غذا و نوشیدنی از پوستر هایی است که نه تنها میتواند برای اتاق ها بلکه برای استفاده در آشپزخانه منازل نیز بسیار مناسب است. از آنجایی که آشپزخانه محلی برای پخت و پز میباشد این پوستر ها میتوانند سازگاری بسیار خوبی را با این بخش از منزل برقرار کنند.

کاربرد پوستر دیواری غذا و نوشیدنی در مراکز تهیه غذا

کاربرد پوستر دیواری غذا و نوشیدنی تنها به منازل آشپزخانه های خانگی ختم نمیشود و کاربرد زیادی در مراکزی دارد که در زمینه پخت و تهیه غذا فعالیت میکنند. رستوران ها، فست فود ها و به طور کلی اماکنی که در زمینه طبخ و پخت غذا فعالیت میکنند نمیتوانند از پوستر هایی استفاده کنند که از تصاویری همچون خودرو و یا منظره و از این دست تصاویر بر روی خود برخوردار هستند. برای این مکان ها بهترین گزینه تنها پوستر دیواری غذا و نوشیدنی میباشد. فضایخالی زیادی در این مکان ها و بر روی دیوار وجود دارد که میتوان از پوستر دیواری غذا و نوشیدنی برای پوشاندن این بخش ها استفاده نمود و زیبایی و جذابیت بسیار زیادی را نیز ایجاد میکند و حتی میتواند در جذ مشتری نیز تاثیر گذار باشد.

پوستر دیواری غذا

پوستر دیواری غذا و نوشیدنی مناسب برای کافی شاپ ها

یکی از اماکنی که بیشترین میزان استفاده از پوستر دیواری غذا و نوشیدنی را بخود اختصاص داده است کافی شاپ میباشد. کافی شاپ ها به دلیل کاربری خود همواره به این دسته از پوستر ها علاقه زیادی نشان میدهند و اگر به کافی شاپ های سطح شهر رفته باشید مطمئنا متوجه خواهید شد که از این دست پوستر ها بر روی دیوار به کار رفته است که طرح های آن نیز میتواند به صورت  ترکیبی از غذا و نوشیدنی و یا تنها از غذا و یا نوشیدنی باشد. البته در کافی شاپ ها برای اینکه بتوان جلوه خاصی را بوجود آورد از پوستر هایی استفاده میشود که طرح های آن فانتزی هستند و خلاقانه طراحی شده اند. البته نوع کلاسیک پوستر دیواری غذا و نوشیدنی نیز استفاده فراوانی در کافی شاپ هایی دارد که دکور آنها کلاسیک و قدیمی میباشد. استفاده از پوستر دیواری غذا و نوشیدنی جذابیت زیادی را ایجاد میکند و مشتری با یک بار مراجعه به کافی شاپ تمایل خواهد داشت تا برای دفعات بعدی نیز به همان کافی شاپ به دلیل دکور زیبا مراجعه کند.

پوستر دیواری غذا و نوشیدنی کلاسیک و مدرن

پوستر دیواری ها نیز مانند کاغذ دیواری ها به دو دسته کلاسیک و مدرن تقسیم بندی میشوند و هر یک بر اساس دکوراسیون کاربرد خاص خود را دارند. پوستر دیواری غذا و نوشیدنی کلاسیک  از طرح هایی بهره میبرد که این طرح ها بسیار ساده و بدون هیچگونه ایده پردازی تنها از یک تصویر و یا چند تصویر برخوردار هستند. پوستر دیواری غذا و نوشیدنی کلاسیک همچنین اغلب بصورت سیاه و سفید نیز به چاپ میرسند. اما در مقابل نوع دیگری از پوستر نیز وجود دارد که به آن پوستر دیواری غذا و نوشیدنی مدرن گفته میشود. پوستر دیواری غذا و نوشیدنی برای دکوراسیون های مدرن کاملا مناسب و ایده آل است و بصورت تمام رنگی و یا حتی سیاه و سفید به چاپ میرسند. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()