سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
براساس سبک
بر اساس کشور سازنده
بر اساس کاربرد
کالا برای:

کاغذ دیواری

9 / 10
از 16 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروشگاه وال نید متناسب با سلایق گوناگون انواع کاغذ دیواری را بفروش میرساند و میتوانید با انتخاب این فروشگاه زیباترین و ایده آل ترین مدل ها را  خریداری نمایید. همچنین این فروشگاه قیمت محصولات خود را بسیار مناسب در نظر گرفته است که هزینه های شما برای خرید کاغذ دیواری را تا حد زیادی خواهد کاست.

کاغذ دیواری | خرید و فروش انواع کاغذ دیواری با قیمت مناسب

دیوار پوش ها نقش بسیار مهمی در زیبایی دکوراسیون داخلی دارند و از همین رو باید در انتخاب و خرید دیوارپوش نهایت دقت را به خرج دهید. از زیباترین دیواپوش هایی که  از ابتدای ورود خود به صنعت اختمان سازی و دکوراسیون داخلی توانسته محبوبیت زیادی پیدا کند کاغذ دیواری می باشد. کاغذ دیواری در ابتدای ورود خود فقط در مدل های ساده بفروش میرسید اما با گذشت زمان مدل های مختلفی از آن وارد بازار شدند که متناسب با سبک دکور میتوان یک مدل زیبا را خریداری نمود. امروزه بحدی مدل های متنوعی از کاغذ دیواری وارد بازار شده اند که انتخاب یکی از آنها دشوار میباشد. در این مطلب قصد داریم تا نکاتی را برای خرید کاغذ دیواری در اختیار شما قرار دهیم تا بر اساس این نکات بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

کیفیت کاغذ دیواری را در اولویت قرار دهید

برای خرید کاغذ دیواری طرح، رنگ بسیار مهم هستند اما اول از هر چیز کیفیت کاغذ دیواری است که بسیار مهم میباشد و باید به آن توجه داشته باشید. کیفیت کاغذ دیواری به جنس آن بستگی دارد و هر چه جنس آن مرغوب تر باشد در نتیجه کیفیت بالاتری نیز خواهد داشت . کاغذ دیواری ها در گذشته تنها به صورت ساده تولید میشدند و از لحاظ کیفی و متریالی که در ساخت آنها مورد استفاده قرار میگرفت چندان تفاوتی با یکدیگر نداشتند اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی کاغذ دیواری ها با تحولات زیادی مواجه شدند و امروزه کاغذ دیواری هایی را میتوان خریداری نمود که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و میتوانند در برابر عواملی که ممکن است به آن آسیبی را وارد کنند مقاومت خوبی را به عمل آورند. به طور مثال کاغذ دیواری های  پی وی سی با روکش وینیل وجود دارند که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و از قابلیت شستشو نیز برخوردار میباشند. همچنین  در برابر کشش نیز مقاومت خوبی دارند و به راحتی پاره نخواهند شد. برای اینکه بتوانید کاغذ دیواری هایی را تهیه کنید که  از قابلیت تمیز شوندگی برخوردار باشد باید این نکته را به فروشنده یاد آور شوید که به کاغذ دیواری قابل شستشو نیاز دارید.

کاغذ دیواری

خرید کاغذ دیواری بر اساس طرح

بعد از اینکه نسبت به کیفیت کاغذ دیواری اطمینان حاصل آمد باید به دنبال طرح مناسب با دکور و فضای موجود باشید. کاغذ دیواری ها از لحاظ طرح به دو دسته کلی تقسیم بندی میشوند که یک نوع سبک کلاسیک و دیگری مدرن است. کاغذ دیواری های با سبک کلاسیگ برای دکوراسیون های کلاسیک و کاغذ دیواری های مدرن نیز برای دکورهای مدرن مناسب هستند. کاغذ دیواری های کلاسیک طرح هایی شلوغ و قدیمی بر روی خود دارند که میتوانند با سایر اجزا دکور به خوبی سازگاری بر قرار کنند و همچنین فضایی گرم و صمیمی را نیز ایجاد میکنند. اما در مقابل کاغذ دیواری های با سبک مدرن برای دکورهای مدرن مناسب هستند و از طرح روی آنها چندان شلوغ نیست و یا اصلا طرحی بر روی خود ندارند و ساده میباشند. این دسته از کاغذ دیواری ها برای منازل نوساز و حتی فضاهای اداری و تجاری نیز مناسب هستند.

اگر فضای بزرگ را در اختیار دارید کاغذ دیواری با طرح کوچک را انتخاب کنید

طرح های موجود بر روی کاغذ دیواری ها از ابعاد کوچک و یا بزرگ بر روی خود برخوردار هستند که در این بین اگر فضای کوچکی را در اختیار دارید پس بهتر است تا کاغذ دیواری های با طرح کوچک را انتخاب نمایید که میتوانند فضا را از آنچه که هست البته بسیار معقولانه بزرگ تر نشان دهند. همچنین کاغذ دیواری های با طرح کوچک باعث میشوند تا بیننده رنگ ها توجه بیشتری داشته باشد.

کاغذ دیواری با طرح بزرگ فضایی صمیمی را ایجاد میکند

در صورتیکه به کاغذ دیواری مناسب برای فضاهای بزرگ نیاز دارید پس بهتر است کاغذ دیواری هایی را انتخاب کنید که طرح های بزرگی بر روی خود دارند. کاغذ دیواری های با طرح بزرگ باعث میشوند تا فضاهای بسیار بزرگ معقول تر جلوه کنند. همچنین کاغذ دیواری های با طرح کوچک فضایی بسیار دنج و صمیمی را بوجود می آورند.

کاغذ دیواری

طرح های گلدارمناسب برای فضاهای کوچک

در میان تمامی طرح های موجود برای کاغذ دیواری ها یک طرح وجود دارد که از محبوبیت بالایی نیز برخوردار میباشد و به آن گلدار گفته میشود. کاغذ دیواری با طرح گلدار از زیبایی بسیار زیادی برخوردار است و همچنین میتواند با اغلب دکوراسیون ها و همچنین اجزا به خوبی سازگاری برقرار کند و به همین دلیل نیز محبوبیت زیادی پیدا کرده است. اما کاغذ دیواری طرح گلدار از یک ویژگی دیگر نیز برخوردار است که آن هم بزرگ جلوه دادن فضای موجود میباشد و میتواند برای فضاهای کوچک کاملا مناسب و ایده آل باشد. همچنین کاغذ دیواری گلدار میتواند ترک های روی دیوار را نیز بخوبی بپوشاند.

خرید کاغذ دیواری بر اساس رنگ

در کنار طرح کاغذ دیواری رنگ ها نیز اهمیت بسیار زیادی دارند و باید بر روی رنگ ها نیز دقت لازم را داشته باشید. رنگ های کاغذ دیواری ها به طور کلی به دو دسته روشن و تیره تقسیم بندی میشوند. رنگ های تیره برای فضاهای نور گیر مناسب هستند و فضای بزرگ را نیز از آنچه که هست کوچک تر جلوه خواهند داد. همچنین رنگ های تیره میتوانند حس آرامیش بیشتری را برای محیط بوجود آورند. اگر فضای مد نظر شما نور گیر خوبی دارد میتوانید این دسته از کاغذ دیواری ها را انتخاب و خریداری کنید. در مقایل رنگ های تیره کاغذ دیواری هایی نیز وجود دارند که از رنگ های روشن برخوردار هستند. کاغذ دیواری هایی که از رنگ روشن برخوردار هستند طرفداران بیشتری را نیز به خود اختصاص داده اند و با اغلب دکوراسیون ها تناسب خوبی را نیز برقرار میکنند. کاغذ دیواری رنگ روشن برای محیط هایی که کم نور هستند بسیار مناسب و ایده آل میباشد و کمبود نور موجود در فضا را تا حد زیادی جبران خواهند کرد. کاغذ دیواری های روشن بر خلاف کاغذ دیواری های رنگ تیره فضای موجود را بزرگ تر جلوه خواهند داد و در صورتیکه فضای کوچکی را در اختیار دارید میتوانید این دسته از کاغذ دیواری ها را انتخاب نمایید. کاغذ دیواری رنگ روشن  فضا را ملایم تر و دوستانه تر نیز جلوه میدهد و همچنین انرژی بسیار خوبی را به فضا منتقل میکند.

انتخاب کاغذ دیواری بر اساس خطوط

برخی کاغذ دیواری ها از طرح هایی با خط های کوچک و بزرگ بر روی خود برخوردار هستند که برای انتخاب کاغذ دیواری ها باید به تناسب میان خطوط با فضای موجود توجه داشته باشید. اگر فضای موجود سقف کوتاهی دارد پس بهتر است تا کاغذ دیواری هایی را انتخاب نمایید که خطوط عمودی بر روی خود دارند زیرا این کاغذ دیواری ها باعث میشوند تا سقف بلند تر دیده شود.

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری با خطوط افقی مناسب برای فضاهای کوچک

از انواع کاغذ دیواری هایی که طرفداران زیادی بخصوص در میان فضاهای کوچک بخصوص اتاق های کوچک دارد کاغذ دیواری با خطوط افقی میباشد. کاغذ دیواری با خطوط افقی باعث میشوند تا فضا و اتاق وسیع تر و عریض تر جلوه دهند.  این دسته از کاغذ دیواری ها بعد از نصب فضا را دراز تر از آنچه که  هست البته بسیار معقولانه جلوه خواهند داد.

قیمت کاغذ دیواری

از مواردی که بعد از طرح و رنگ و همچنین کیفیت کاغذ دیواری و در واقع بعد از پسند کردن کاغذ دیواری همواره مورد توجه خریدار بوده است قیمت آن است . قیمت کاغذ دیواری تحت تاثیر عوامل مختلف متغیر خواهد بود. یکی از عواملی که در قیمت کاغذ دیواری تاثیر گذار است کیفیت آن است و هر چه کیفیت بالاتری داشته باشد در نتیجه قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. برخی از برند های خارجی کاغذ دیواری وجود دارند که به دلیل کیفیت بسیار خوب خود و طول عمر بالا از قیمت بالایی برخوردار هستند که البته اگر بودجه کافی برای خرید آنها وجود داشته باشد گزینه بسیار مناسبی محسوب میگردند. قیمت کاغذ دیواری بر اساس طرح نیز متفاوت است. طرح ها میتوانند نقش مهمی در قیمت ها داشته باشند. امروزه برخی از طرح های بسیار پر طرفدار وجود دارند که همین موضوع نیز باعث شده تا قیمت کاغذ دیواری نیز افزایش یابد. فروش بالا و کمبود این مدل ها در بازار از دلایل افزایش قیمت آنها محسوب میشود. در قیمت کاغذ دیواری نرخ ارز نیز تاثیر بسیار زیادی دارد و در شرایطی که ارز رایج که برای خرید کاغذ دیواری ها گران شود در نتیجه قیمت کاغذ دیواری نیز افزایش خواهد یافت. بخصوص کاغذ دیواری هایی که وارداتی هستند تا حد زیادی به نرخ ارز وابسته میباشند و کوچکترین نوسان قیمتی میتواند قیمت آنها را افزایش دهد.

برای خرید کاغذ دیواری با بهترین قیمت و در مدل های بسیار متنوع و زیبا پیشنهاد میکنیم تا فروشگاه وال نید که زیباترین مدل های کاغذ دیواری را با توجه به سلایق گوناگون بفروش میرساند انتخاب نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()