سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
طرح پوستر دیواری
کالا برای:

پوستر دیواری

7 / 10
از 52 کاربر
مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

فروشگاه وال نید از دسته فروشگاه های کاملا تخصصی در زمینه فروش انواع پوستر دیواری و کاغذ دیواری میباشد و در صورتیکه به دنبال زیبا ترین و با کیفیت ترین کاغذ دیواری هستید میتوانید این فروشگاه را انتخاب و سفارش خود را از سراسر کشور ثبت نمایید.

پوستر دیواری | خرید و فروش انواع پوستر دیواری با قیمت مناسب

دیوارها نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی دارند و هر چه دیوار پوش ها  زیباتر و جذاب تر باشند در نتیجه دکور زیباتری نیز خواهید داشت. از آنجایی که دیوار ها بخش عمده ای از یک ساختمان و دکوراسیون را تشکیل میدهند زیبایی آنها اهمیت زیادی دارد و باید بهترین و ایده آل ترین دیوارپوش ها را انتخاب نمود. از انواع دیوارپوش هایی که در کنار کاغذ دیواری محبوبیت زیادی پیدا کرده است پوستر دیواری میباشد که برای دیوار اتاق ها که میتواند اتاق منازل مسکونی باشد یا اداری و حتی بخش های دیگر از جمله پذیرایی مورد استفاده قرار میگیرد. پوستر دیواری در مدل های متنوعی تولید و بفروش میرسد که میتوان متناسب با فضای موجود و البته در نظر گرفتن علاقه خود نسبت به خرید بهترین پوستر اقدام نمود.  پوستر دیواری ها امروزه در مدل های بسیار زیادی تولید میشوند و  همین موضوع باعث شده تا حتی سخت پسندان نیز بتوانند مدل مورد علاقه خود را یافته و خریداری کنند.

خرید پوستر دیواری بر اساس کشور سازنده

برای خرید پوستر دیواری دو نوع پوستر را میتوانید انتخاب و خریداری کنید که یک نوع پوستر دیواری خارجی و دیگری پوستر دیواری ایرانی میباشد. برای خرید پوستر دیواری از میان گزینه های خارجی و داخلی نباید تعصب به خرج داده و تنها نوع خارجی را انتخاب نمایید. خرید پئستر دیواری باید بر اساس  جنس و کیفیا چاپ پوستر باشد نه بر اساس تعصب .  برای خرید پوستر دیواری  مدل های ایرانی نیز وجود دارند که از جنس و همچنین کیفیت بالایی برخوردار هستند و میتوانند علاوه بر کیفیت بالا هزینه های شما را نیز تا حد زیادی بکاهند. اگر برای خرید پوستر دیواری بودجه کافی را در اختیار دارید و در واقع هزینه برای شما مطرح نیست میتوانید پوستر دیواری های خارجی را انتخاب نمایید اما با جستجو در بازار میتوانید پوسترهای با کیفیت ایرانی با قیمت مناسب را هم بیابید که هزینه های شما را نیز خواهند کاست.

پوستر دیواری

فروش پوستر دیواری بصورت غیر حضوری

انتخاب یک پوستر دیواری مناسب کاری مشکل است. از آنجایی که پوستر دیواری باید دیگر اجزا و فضای موجود سازگاری داشته باشد انتخاب یک مدل مناسب که بتواند علاوه بر سازگاری و تناسب متناسب با سلیقه شما نیز باشد آسان نیست. معمولا فروش پوستر دیواری به صورت حضوری به دلیل تنوع کم مدل ها امکان خرید بهترین و مناسب ترین پوستر چندان فراهم نیست. اما فروش پوستر دیواری بصورت غیر حضوری که از طریق وب سایت فروشگاه ها انجام میشود دست شما را باز خواهد گذاشت تا بتوانید بهترین و مناسب ترین پوستر را خریداری کنید. اما چگونه ؟  در فروش پوستر دیواری بصورت اینترنتی و غیر حضوری انواع پوستر ها در مدل های مختلف در وب سایت فروشگاه قرار داده شده اند که شما با مراجعه به این وب سایت و با بررسی هایی که به عمل می آورید به راحتی میتوانید بهترین مدل را انتخاب کرده و  همچنین زمان کمی را نیز برای خرید صرف کرده اید.

پوستر دیواری روشن  مناسب برای محیط های  کم نور

برای انتخاب پوستر دیواری باید به میزان نور موجود در محیط نیز توجه داشته باشید. نور موجود در محیط تا حد زیادی میتواند تعیین کننده رنگ پوستر باشد. در محیط هایی که میزان نور موجود کافی است و هیچگونه کمبود نوری نیز مشاهده نمیشود پس برای انتخاب رنگ ها کاملا ازاد هستید و میتوانید رنگ های تیره و یا روشن را برای پوستر انتخاب نمایید. پوستر های با رنگ تیره و همچنین روشن در محیط های با نور کافی کاملا ایده آل هستند و تناسب خوبی را بوجود می آورند. اما در مقابل اگر قصد دارید تا پوستر دیواری را برای محیط های کم نور خریداری کنید پس با محدودیت هایی مواجه خواهید بود. برای انتخاب پوستر دیواری مناسب محیط های کم نور باید پوستر با رنگ روشن را انتخاب نمایید زیرا این دسته از پوستر ها میتوانند کمبود نور در محیط را تا حد زیادی جبران کنند.

پوستر دیواری را متناسب با وسایل و اجزای موجود تهیه نمایید

برای اینکه بتوانید بهترین هماهنگی و تناسب را میان پوستر و همچنین محیط بوجود آورید باید پوستر هایی را انتخاب کنید که با دیگر اجزا بخوبی ارتباط و سازگاری برقرار میکنند. وسایل و اجزای زیادی در محیط وجود دارد که باید تناسب آنها با پوستر در نظر گرفته شود تا بتوان زیبایی و جذابیت را برای فضا ایجاد نمود. پرده ها، تخت ، کمد و از این دست وسایل همگی باید از لحاظ طرح و بخصوص رنگ با پوستر دیواری ها هماهنگی و تناسب برقرار کنند.

پوستر دیواری

جنس پوستر دیواری

پوستر دیواری ها از لحاظ متریالی که در ساخت آنها به کار رفته است با کاغذ دیواری ها متفاوت هستند. پوستر دیواری ها از لحاظ ضخامت، جنس و کیفیت با کاغذ دیواری ها تفاوت دارند و نسبت به کاغذ دیواری ها نیز برتری بیشتری دارند. درست است که پوستر دیواری ها نازک تر از کاغذ دیواری ها هستند اما از کیفیت و مقاومت بیشتری نسبت به آنها برخوردارمیباشند. در فروش پوستر دیواری حتما فروشنده به شما این نکته را یاد آو خواهد که جنس پوستر مناسب است و یا خیر که بهتر است به این موضوع توجه زیادی داشته باشید و پوستر هایی را تهیه کنید که از جنس مقاوم و با کیفیتی برخوردار باشند.

قیمت پوستر دیواری

برای مشتری همواره قیمت پوستر دیواری اهمیت زیادی داشته است و تمایل دارد تا پوستر هایی را خریداری کند که از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشند. قیمت پوستر دیواری تحت تاثیر عواملی قرار میگیرد. یکی از عواملی که میتواند در قیمت پوستر دیواری بیشترین تاثیر را داشته باشد خارجی و یا ایرانی بودن پوستر است. پوستر های موجود در فروشگاه ها به دو دسته پوستر های ایرانی و همچنین خارجی دسته بندی میشوند که در این بین پوستر هایی که خارجی هستند از قیمت بالاتری نیز نسبت به پوستر های ایرانی برخوردار میباشند. پوستر دیواری خارجی با ارز رایج کشور خریداری میشود و به همین دلیل در صورتیکه نرخ ارز کاهش و یا افزایش یابد قیمت پوستر نیز تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. همچنین پوستر های دیواری خارجی محبوبیت بیشتری دارند که این موضوع نیز در قیمت آنها تاثیر گذار است و آنها را با قیمت بالاتری باید خریداری کنید.  در قیمت پوستر دیواری نوع متریال به کار رفته در ساخت آن، سایز  و سفارشی بودن نیز تاثیر گذار است.

خرید و فروش انواع پوستر دیواری

از آنجایی که مدل های بسیار زیادی از پوستر دیواری تولید شده است برخی از فروشگاه ها تنها برخی مدل ها را  برای فروش موجود دارند که این موضوع باعث میشود تا مشتری نتواند آنچه که مد نظر دارد را بر اساس سلیقه و همچنین متناسب با دکوراسیون خریداری کند. اما برخی شرکت ها و فروشندگان امکان خرید و فروش انواع پوستر دیواری را در مدل های بسیار متنوع فراهم آورده اند که این موضوع باعث میشود تا مشتری بتواند به راحتی هر مدل پوستر را بر اساس سلیقه خود خریداری نماید. خرید و فروش انواع پوستر دیواری در فروشگاه وال نید نیز انجام میشود که با انتخاب آن تنوع زیادی از پوستر ها برای خرید پیش روی شما خواهد بود.

پوستر دیواری

برای خرید پوستر دیواری مشاوره بگیرید

بسیاری از افرادی که قصد خرید پوستر دیواری را دارند چندان به این موضوع که کدام پوستر میتواند تناسب خوبی را با دکوراسیون  ایجاد کند و به طور کلی چه مدل و طرح پوستر برای دکوراسیون آنها مناسب میباشد ندارند. شرکت هایی که در زمینه فروش پوستر دیواری فعالیت میکنند کارشناسانی را در اختیار دارند که میتوانند اطلاعات و مشاوره کاملی را در اختیار این افراد خریدار قرار دهند تا بتوانند بهترین پوستر را انتخاب و خریداری کنند.  حتی برای دریافت مشاوره نیازی به مراجعه حضوری نیز در صورتی که به فروشگاه دسترسی ندارید وجود نخواهید داشت و میتوانید مشاوره ای را به صورت غیر حضوری و تلفنی دریافت نمایید. شاید یک مدل پوستر مورد علاقه شما باشد اما ممکن است نتواند با فضای موجود سازگاری برقرار کند پس بهتر است ریسک نکرده و خرید خود را با دریافت مشاوره انجام دهید. مشاوره کمک زیادی به شما خواهد کرد تا پوستر مناسب را انتخاب کنید.

مدل های متنوعی از پوستر دیواری را خریداری کنید

یکی از اشتباهاتی که برخی از افراد برای خرید پوستر دیواری مرتکب میشوند و به همین دلیل نیز نمیتوانند دکوراسیون خود را آنطور که باید و شاید زیبا و جذاب کنند انتخاب و خریداری یک مدل پوستر دیواری میباشد . برای خرید پوستر دیواری اگر فضای کافی و بزرگی را در اختیار دارید بهتر است تا مدل های متنوع و گوناگونی از پوستر را انتخاب و خریداری کنید. یک مدل پوستر دیواری شاید برای فضاهای کوچک مناسب باشد اما برای فضاهای بزرگ بهتر است مدل های متنوعی از پوستر را انتخاب و مورد استفاده قرار دهید. به طور مثال حتما نباید یک مدل پوستر دیواری که برای اتاق خریداری کرده اید را  برای پذیرایی نیز انتخاب کنید. بهتر است از مشاوره کارشناسان کمک گرفته و پوستر دیواری ها را بر اساس فضایی که قرار است پوستر را در آن نصب کنید در مدل های مناسب تهیه نمایید تا بتوانید زیبایی و جذابیت دکوراسیون خود را افزایش داده و همچنین فضای موجود را بیش از بیش زیبا و جذاب کنید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()